اشتباهی که مردم هنگام خرید مبل خانگی مرتکب می‌شوند

اگر خانه دارید احتمالاً ارزشمندترین دارایی شما به حساب می‌آید. شاید اتومبیل شما رتبه بعدی را داشته باشد. بعد از آن، اغلب بیشترین خرج را مبل خانگی روی دستتان می‌گذارد. مبلمان بخشی از خانه است که تا سال‌ها با آن سروکار خواهید داشت. هرچقدر مبلمان می‌تواند فضا را زیباتر کند، همان‌قدر انتخاب نامناسب فضا را از ریخت خواهد انداخت. مبل خانگی فقط ظاهر خانه را تغییر نمی‌دهد، بلکه در استفاده از فضای خانه به شکل بهینه و راحتی و آسایش شما نقشی انکارنشدنی دارد.

“برخی قطعات مرغوب و باکیفیت مبل ممکن است به مراقبت زیادی احتیاج داشته باشند. اگر چوب در آن به کار رفته باشد درباره مدت ماندگاری آن سوال کنید. بپرسید چطور باید آن را تمیز کنید. گاهی مواد تمیزکننده می‌توانند به مبل آسیب برسانند.

اگر به دنبال تغییر مبل خانه هستید یا تازه برای خانه خود به دنبال مبل مناسب می‌گردید، این راهنما را بخوانید.

اندازه‌گیری کافی نیست

اندازه گرفتن مبل برای فهمیدن اینکه مناسب جایی که دارید هست یا نه، کافی نخواهد بود، اگرچه می‌تواند شروع خوبی باشد. اگر مبل شما یک مبل غول‌پیکر است یا شکل غیرمعمولی دارد، لازم است که حتماً درهای ورودی را برای عبور آن چک کنید. اینکه از راهروها و ورودی‌ها می‌گذرد یا نه، مسئله مهمی است. مخصوصاً اگر در یک ساختمان بزرگ زندگی می‌کنید.

بسیاری از مردم و حتی گاهی طراحان داخلی به این مشکل برخورده‌اند که بعد از خریداری مبل در آسانسور جا نمی‌شده یا از ورودی‌ها نمی‌گذشته است. پس به وزن و طول و عرض قطعه مبلی که برای خانه می‌خرید، توجه کنید. این‌طوری هزینه‌ای برای پس فرستادن به فروشگاه هم به شما تحمیل نمی‌شود.

تصویر مبل خانگی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc hendrerit tellus et nisi ultrices, eu feugiat sapien com modo. Praesent vitae ipsum et risus tempus tincidunt in tincidunt justo. Nunc consectetur non sapien id faucibus. Curabitur id nibh eu felis pellentesque pellentesque quis vel nulla. Vivamus a lacinia sem. Integer in enim sapien. Aenean vitae hendrerit nisi, ut suscipit justo. Duis hendrerit scelerisque dui. Donec ornare massa vitae neque lobor tis rutrum.

Aenean faucibu

مهم نیست که شما فکر می‌کنید خیلی خوب خانه خود را می شناسید. وقتی در محیط فروشگاه با چیدمان انواع مبل‌ها روبه‌رو می‌شوید، شاید تصور کردن آن مبل در خانه خودتان کمی سخت شود. شاید در شوروم رنگ مبل‌ها خیلی دلربا به نظر آیند ولی در هال خانه شما اصلاً آن‌طور نباشند. پیشنهاد ما این است که عکس مبلمان را در خانه تماشا کنید و در میان سایر وسایل تصورش کنید. راه حل دیگر این است که نمونه رنگ را از فروشگاه بخواهید و در خانه با رنگ بقیه اشیا بسنجید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. این فیلد الزامی است.